Gdynia, Pomorskie

Sprzedawca w salonie z ekskluzywną odzieżą męską - !atrakcyjne wynagrodzenie!

Gdynia

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego JOBHOUSE (wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 7097) dla jednego ze swoich Klientów poszukuje osoby do pracy na stanowisku:

Sprzedawca w salonie z ekskluzywną odzieżą męską

Miejsce pracy: Gdynia (C.H. Klif lub Riviera)

Wymagania:
- mile widziane doświadczenie w bezpośredniej obsłudze klienta
- łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych
- umiejętność pracy w zespole
- dyspozycyjność do pracy zmianowej oraz w weekendy
- dyspozycyjność od zaraz

Obowiązki:
- profesjonalna obsługa klientów
- wykładanie towaru
- dbanie o porządek na terenie sklepu

Oferujemy:
- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
- stawkę 2000 brutto miesięcznie + premie uznaniowe i prowizję
- stabilność zatrudnienia i szacunek przełożonych
- profesjonalny pakiet szkoleń
- długofalową perspektywę rozwoju zawodowego

Osoby zainteresowane ofertą i spełniające podane przez nas wymagania, prosimy o przesłanie CV na adres mailowy gdansk@jobhouse.pl/ z podaniem nr ref. PRAC/SPRZ/GDY

Opis dodatkowy
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na wykorzystanie przez Jobhouse Sp. z o.o. z siedzibą na al. Grunwaldzkiej 31 80-241 Gdańsk moich danych osobowych w celu pośrednictwa pracy (posiadanie i przetwarzanie danych osobowych oraz ich udostępnianie klientom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych) zgodnie z obowiązującą Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz.926 ze zm.) aż do momentu wycofania zgody. Potwierdzam, że zostałem/am poinformowany/a o prawach do poprawiania, dostępu i ochrony tych danych. Informujemy, że administratorem zbieranych danych osobowych jest Jobhouse Natalia Bogdan z siedzibą na al. Grunwaldzkiej 31 80-241 Gdańsk (nr wpisu do rejestru agencji zatrudnienia: 7097), gdzie zbierane są i zabezpieczane dane."

Nr ref: PRAC/SPRZ/GDY

Ogłoszenie dodane: Sroda, 29 Czerwiec, 2016  10:35

Identyfikator: 586262

Wyświetleń: 2366