Gdynia, Pomorskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Specjalista ds. sprzedaży Gdynia

Gdynia

Suder plus Sp. z o.o. (suder.eu) działa na rynku od 1993 roku, a pod obecną nazwą od roku 2005, dostarczając niezawodne części zamienne do samochodów ciężarowych, ciągników siodłowych, przyczep, naczep, osi oraz autobusów. Suder plus razem z siecią partnerską Suder & Suder tworzą rozbudowaną sieć dystrybucji, która obejmuje największe miasta w całej Polsce i jest sukcesywnie poszerzana.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy pracowników do oddziałów firmy na stanowisko:
SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY
Miejsce pracy: Gdynia

Zakres obowiązków:
&#8226; dobór i sprzedaż części do samochodów ciężarowych,
&#8226; dobór i sprzedaż akcesoriów,
&#8226; pozyskiwanie nowych klientów.

Wymagania:
&#8226; wykształcenie min. średnie (mile widziane techniczne ze specjalizacją mechanik samochodowy),
&#8226; doświadczenie w branży samochodowej min. 1 rok (mile widziana branża samochody ciężarowe),
&#8226; doświadczenie w kontakcie z klientem (obsługa klienta, handel, usługi),
&#8226; zainteresowanie motoryzacją,
&#8226; prawo jazdy kat. B,
&#8226; umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:
&#8226; pracę w renomowanej, stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmie,
&#8226; zatrudnienie na umowę o pracę,
&#8226; możliwości rozwoju zawodowego,
&#8226; wsparcie doświadczonego zespołu,
&#8226; ciekawą pracę w młodym zespole.

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie ofert zawierających CV na adres e-mail: rekrutacja@suder.eu
W tytule wiadomości prosimy podać nazwę stanowiska i miejsce pracy.

Zastrzegamy sobie możliwość skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli &#8222;Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami).&#8221;

Ogłoszenie dodane: Poniedzialek, 29 Sierpien, 2016  15:34

Identyfikator: 591805

Wyświetleń: 2098