Gdynia, Pomorskie

Doradca klienta detalicznego i hurtowni wyposażenie łazienek

Gdynia

Odpowiedz: kasia@gpconsultants.eu

Typ ogłoszenia: Dam Prace

Doradca klienta detalicznego i hurtowni
Zadania:
&#8226; doświadczenie w sprzedaży branży płytek ceramicznych lub wyposażenia łazienek
&#8226; prowadzenie dokumentacji handlowej
&#8226; umiejętność obsługi komputera
&#8226; znajomość języka angielskiego
Wymagania:
&#8226; obsługa klienta detalicznego i hurtowego, sprzedaż, opieka nad dotychczasowymi klientami
&#8226; przyjmowanie zamówień
&#8226; tworzenie zamówień u dostawców zagranicznych, współpraca z przewoźnikami

Oferujemy:
&#8226; umowa o pracę
&#8226; możliwość rozwoju i awansu
&#8226; szkolenia
&#8226; praca stacjonarna w oddziale firmy
Forma kontaktu:
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres e-mail:
kasia@gpconsultants.eu

Ogłoszenie dodane: Sroda, 16 Marzec, 2011  09:05

Identyfikator: 287325

Wyświetleń: 2664