Gdynia, Pomorskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Doradca Techniczny

TrÓjmiasto

INTERIMAX jest nowoczesną agencją rekrutacyjną, realizującą projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw. Jeżeli poszukujesz nowych wyzwań i możliwości pracy w kraju lub za granicą - nasza oferta jest dla Ciebie!

Dla klienta z branży klimatyzacja-wentylacja, którego wspieramy w realizacji projektów rekrutacyjnych, aktualnie poszukujemy Kandydata na stanowisko:

DORADCA TECHNICZNY

Miejsce pracy: Trójmiasto
Region: woj. pomorskie
Numer referencyjny: DTCP/02/11/ pomorskie

Cel pracy:

Pozyskiwanie nowych Klientów. Zwiększanie liczby zamówień od Klientów.

Obowiązki:

Utrzymywanie trwałych relacji ze stałymi klientami
Poszukiwanie i nawiązywanie kontaktów z nowymi klientami
Tworzenie ofert techniczno-handlowych
Monitoring rynku
Negocjacje handlowe
Zarządzanie podległymi pracownikami

Wymagania:

Wykształcenie wyższe związane z instalacjami
Minimum 2-letnie doświadczenie w branży HVAC na podobnym stanowisku &#8211; preferowane handlowe
Wiedza techniczna z obszaru klimatyzacja &#8211; wentylacja będzie dodatkowym atutem
Komunikatywna znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
Umiejętność zarządzania ludźmi
Umiejętność motywowania podległych pracowników, oraz rozwiązywania konfliktów

Ponadto od kandydata oczekujemy:

Umiejętności organizacji i optymalizacji czasu pracy
Dbałości o przepływ informacji i dobrą komunikację na różnych poziomach organizacji
Zorientowania na realizację celów i osiągania wyników
Wysokiej kultury osobistej
Dużej komunikatywności i otwartości
Odpowiedzialności i sumienności

Oferujemy:

Pracę w renomowanej firmie w Gdyni
Wynagrodzenie 3200 zł netto + zwrot kosztów eksploatacji
Formę zatrudnienia w postaci kontraktu
Premie motywacyjną w postaci 2 % prowizji
Niezbędne narzędzia służbowe (telefon oraz komputer stacjonarny)
Auto służbowe do dyspozycji w godzinach pracy
Profesjonalne szkolenia produktowe

Jeśli jesteś zainteresowany powyższą ofertą prześlij nam swoje CV ze zdjęciem oraz List Motywacyjny na adres: marta.fabiszak@interimax.com
W tytule maila proszę wpisać &#8222;DTCP/02/11/TRÓJMIASTO&#8221;

Aplikacje prosimy wysyłać do dnia 20.02.2011 r.

DZIĘKUJEMY ZA NADESŁANE APLIKACJE, INFORMUJEMY, ŻE ODPOWIEMY NA WYBRANE OFERTY. NADESŁANYCH DOKUMENTÓW NIE ZWRACAMY.

Kandydatury bez nr referencyjnego w temacie maila nie będą rozpatrywane.

Pamiętaj o załączeniu do swojej aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, przez firmę INTERIMAX Sp. z o.o., dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.)".

Ogłoszenie dodane: Poniedzialek, 07 Luty, 2011  14:52

Identyfikator: 273579

Wyświetleń: 3064