Gdynia, Pomorskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Ślusarz- Spawacz

Tczew

Grupa ProfAs sp. z o.o. jest firmą doradczą, która świadczy usługi w szeroko rozumianej dziedzinie Human Resources. Istniejemy po to, aby wspierać tych, którzy chcą spełnić własne marzenia zawodowe, a także po to, by służyć radą wszystkim, którzy chcą rozwijać swoją firmę. Wierzymy, że powodzenie wszelkich działań biznesowych ma swoje korzenie w nastawieniu, zaangażowaniu i kreatywności naszych pracowników, a także w wiedzy i konkretnych umiejętnościach &#8211; wszystko to sprawia, że tworzymy dla Państwa najwyższą jakość oferowanych przez nas usług.
Dla jednego z klientów dla jednego z naszych klientów, producenta renomowanych maszyn myjących poszukujemy:

Tczew

Zakres obowiązków :

Prace ślusarskie(spawanie części).

Praktyczna obróbka blachy.

Przygotowanie poszczególnych elementów maszyn do procesu spawan

Wymagania:

Wykształcenie średnie (techniczne/zawodowe)

3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku

Doświadczenie z procesem obróbki blachy.

Praktyczna znajomość czytania planów i rysunków technicznych

Mile widziana znajomość metodą TIG.

Mile widziana znajomość j. niemieckiego

Dokładność, solidność

Klient oferuje:

Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku europejskim

Umowę o pracę.

Atrakcyjne wynagrodzenie &#8211; podstawa + premia.

Rozbudowany system szkoleń.

Kontakt z najnowszymi rozwiązaniami z branży Automotive.

Ogłoszenie dodane: Poniedzialek, 15 Kwiecien, 2013  13:04

Identyfikator: 453131

Wyświetleń: 3097