Gdynia, Pomorskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Project Manager

Gdynia

SferaHR Sp. z o.o. zajmuje się wspieraniem Firm i Organizacji, które potrzebują efektywnych rozwiązań w doborze personelu oraz polityki personalnej. Działamy w otoczeniu środowiska biznesowego, gdzie cechuje nas skuteczność i profesjonalizm.
Dla naszego Klienta, Firmy specjalizującej się w spedycji ładunków ciężkich i ponadgabarytowych, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Wymagania:
- wykształcenie wyższe - preferowani absolwenci Akademii Morskiej lub Politechniki wydziału: mechanicznego, oceanotechniki i okrętownictwa, przedsiębiorczości i towaroznawstwa, zarządzania portami
- mile widziane doświadczenie zawodowe w obszarze spedycji
- biegła znajomość języka angielskiego
- znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym w mowie i piśmie
- podstawowa znajomość biurowych programów komputerowych
- znajomość programu AutoCad
- prawo jazdy kat. B
- komunikatywność
- uczciwość
- przedsiębiorczość

obowiązki:
- praca biurowa
- przygotowywanie ofert, zleceń, dokumentacji portowej, transportowej
- kontakt z Urzędem Celnym
- kontakt z klientami

oferujemy:
- pełny wymiar czasu pracy
- możliwość nadgodzin
- umowę o pracę
- dodatkowe świadczenia finansowe
- świadczenia socjalne
- niezbędne narzędzia pracy
- możliwość rozwoju
- szkolenia

opis dodatkowy:
Zainteresowane osoby prosimy o niezwłoczne przesyłanie aplikacji z podanym numerem referencyjnym PM/07/13 w temacie maila na adres: rekrutacja@sferahr.pl/
Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi kandydatami. Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli: "Zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133, poz. 833.), wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów związanych z procesem rekrutacji i selekcji realizowanych przez SferaHR Sp. z o.o."

Nr certyfikatu o wpisie do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia 8560.

Ogłoszenie dodane: Poniedzialek, 12 Sierpien, 2013  10:11

Identyfikator: 473634

Wyświetleń: 1978