Gdynia, Pomorskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Pracownik Produkcji

Gdynia

Biuro Rekrutacji Pracowników ACTIO-HR Sp. z o.o. Dla Naszego Klienta &#8211; międzynarodowej firmy produkcyjnej - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Praca na produkcji - atrakcyjne wynagrodzenie, umowa o pracę!
Miejsce pracy: Gdynia

Wymagania :
Doświadczenie w pracy przy produkcji,
Sumienność i dokładność w realizacji zadań,
Zaangażowanie, dyspozycyjność,
Umiejętność pracy w zespole,
Gotowość do pracy w zakładzie produkcyjnym w Tuchomiu.

Obowiązki:
Praca przy montażu i obsłudze prostych przyrządów do wytwarzania produktów,
Obsługa narzędzi pomiarowych,
Sprawdzanie jakości półproduktów oraz produktów powstających w trakcie procesu produkcji.

Oferujemy:
Atrakcyjne wynagrodzenie,
Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,.
Pracę w międzynarodowym środowisku,
Pracę w systemie trzech zmian.

Opis dodatkowy:
Kandydatów spełniających powyższe kryteria prosimy o przesłanie CV na adres rekrutacja@actio-hr.pl/ w tytule e-mail podając nr ref. PRT/08/16

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2002 nr 101, poz. 926)

Agencja Zatrudnienia 10554

Ogłoszenie dodane: Poniedzialek, 22 Sierpien, 2016  10:27

Identyfikator: 591097

Wyświetleń: 2180