Gdynia, Pomorskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Konserwator

Gdynia

Typ ogłoszenia: Dam Prace

Firma MKR GROUP Sp. z o. o.
specjalizująca się w naprawach kontenerów morskich, poszukuje kandydatów na stanowisko:

KONSERWATOR
Miejsce pracy: GDYNIA

OBOWIĄZKI:

&#8226; Dbałość o czystość i porządek na hali jak i na placu.
&#8226; Nadzór nad narzędziami technicznymi
&#8226; wsparcie pracowników pracujących na hali

WYMAGANIA:

&#8226; uprawnienia do obsługi wózka widłowego
&#8226; pracowitość oraz zaangażowanie przy powierzonych pracach
&#8226; odpowiedzialność
&#8226;dyspozycyjność
&#8226; mile widziane uprawnienia elektryczne do 1KV
&#8226; uprawnienia na suwnice kategoria II S

OFERTA:

&#8226; zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
&#8226; System pracy 1 zmianowy
&#8226; możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
&#8226; praca w młodymi ambitnym zespole

KONTAKT:
MKR Group Sp. z o.o.
ul. Hutnicza 20F
81+061 Gdynia
email: rekrutacja@mkrgroup.pl

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV z dopisaną klauzulą:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późn. zm.)
Informacja o przetwarzaniu danych osobowych
Zamieszczenie w CV dodatkowych informacji w postaci numeru telefonu, adresu e-mail oraz zdjęcia (wizerunku) jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie tych informacji.
Informujemy, że administratorem danych osobowych jest MKR GROUP Sp.z o.o siedzibą we Wrocławiu przy ul. Ząbkowickiej 13.
Posiada Pani /Pan prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, jak również prawo do ograniczenia ich przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych;
Przysługuje Pani / Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeżeli przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy unijnego rozporządzenia RODO;
Pani / Pana dane osobowe nie będą przekazywane żadnym odbiorcom danych;
Pani / Pana dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany i nie będą profilowane;
Podanie przez Panią / Pana danych jest warunkiem umownym i jest dobrowolne;
Pracodawca nie może przetwarzać powyższych danych w sposób naruszający Pani / Pana dobre imię lub dobra osobiste, a także w zakresie i celu innym niż wskazane powyżej.

Ogłoszenie dodane: Poniedzialek, 09 Marzec, 2020  13:22

Identyfikator: 679008

Wyświetleń: 2216