Gdynia, Pomorskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Kancelaria Odszkodowawcza Rubikon

Gdańsk, Sopot, Gdynia

Kancelaria Odszkodowawcza RUBIKON to nowoczesna firma o profilu odszkodowawczym.
Jesteśmy partnerem w dochodzeniu roszczeń dla poszkodowanych w wypadkach komunikacyjnych na drodze polubownej lub sądowej.

OFERTA WSPÓŁPRACY

Współpracujemy z najlepszymi! Obecnie poszukujemy osób, które obejmą stanowisko:

OPIEKUN KLIENTA

MIEJSCE PRACY
-Gdańsk, Gdynia, Sopot

OPIS STANOWISKA:
-aktywne poszukiwanie osób zainteresowanych dochodzeniem roszczeń
-podpisywanie umów z Klientem oraz gromadzenie i przekazywanie Kancelarii dokumentacji osób poszkodowanych
-nawiązywanie współpracy z jednostkami współpracującymi / polecającymi
-praca mobilna

OFERUJEMY:
-elastyczne warunki zatrudnienia
-specjalistyczne szkolenia
-współpracę z ekspertami branży odszkodowawczej
-możliwość rozwoju zawodowego
-współpracę z prężnie rozwijającą się firmą
-brak ograniczeń terytorialnych

WYMAGANIA:
-samodzielność, zaangażowanie, inicjatywa w działaniu
-zdolności organizacyjne i determinacja w dążeniu do celu
-otwarcie na stałe podnoszenie wiedzy i kwalifikacji
-wysoka kultura osobista i empatia

TO NAS WYRÓŻNIA:
-naszą misją jest niesienie pomocy i uświadomienie poszkodowanym przysługujących im praw
-swoje działania opieramy na profesjonalizmie i pasji
-mamy partnerskie podejście do współpracy
-podejmujemy również najtrudniejsze sprawy - nawet po 20 latach po wypadku
-pokrywamy koszty spraw sądowych
kancelariarubikon.pl/

Ogłoszenie dodane: Piatek, 12 Lipiec, 2013  14:19

Identyfikator: 468332

Wyświetleń: 5965