Gdynia, Pomorskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Eurobank Doradca Klienta &#8211; Gdynia

Gdynia

Typ ogłoszenia: Dam Prace

Opis stanowiska:

&#8226; sprzedaż produktów bankowych w sposób profesjonalny i zgodny ze standardami obowiązującymi w banku
&#8226; realizacja planów sprzedaży
&#8226; prowadzenie aktywnych działań w zakresie pozyskiwania klientów
&#8226; wstępna weryfikacja wniosków kredytowych oraz odpowiedzialność za poziom ryzyka kredytowego

Wymagania:

&#8226; wykształcenie min. średnie
&#8226; doświadczenie na stanowisku związanym ze sprzedażą usług będzie dodatkowym atutem
&#8226; mile widziane doświadczenie w telemarketingu lub doradztwie finansowym
&#8226; bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel)
&#8226; wysokie zdolności komunikacyjne
&#8226; nastawienie na budowanie pozytywnych, długotrwałych relacji z klientami
&#8226; wiedza na temat produktów bankowych będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:
&#8226; pracę na pełen etat na podstawie umowy o pracę w oddziale bankowym
&#8226; stałe wynagrodzenie uzupełniane atrakcyjnym systemem premiowym
&#8226; profesjonalne, bezpłatne Szkolenia
&#8226; prywatna opieka medyczna

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie aplikacji poprzez formularz: system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=093aabe3a16344a4bf112ad6d16b31df

lub za pośrednictwem strony internetowej: eurobank.pl/kariera

Ogłoszenie dodane: Wtorek, 26 Maj, 2015  09:57

Identyfikator: 549853

Wyświetleń: 2929