Gdynia, Pomorskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Spawaczy - Prefabrykacja (praca od zaraz)

Gdynia

Typ ogłoszenia: Dam Prace

Wymagania:

- znajomość produktu/procesu produkcyjnego prefabrykowania rurociągów o małych średnicach (Dń 15 - DN 150)
- uprawnienia spawalnicze: MAG (135),
- umiejętność czytania rysunku technicznego,
- mile widziane uprawnienia, oraz doświadczenie w obsłudze maszyn i urządzeń (typu szlifierka kątowa, przecinarka taśmowa, plazma, palnik acetylenowy, suwnica sterowana z poziomu operatora, spawarka MIG/MAG, spawanie rurociągów, wózek paletowy)
- doświadczenie w obszarze produkcji, w pracy zmianowej,
- dobra znajomość standardów BHP

obowiązki:

- terminowa realizacja zleceń produkcyjnych,
- prefabrykowanie i spawanie elementów rurociągów do węzłów cieplnych,
- obsługa maszyn i urządzeń zgodnie z przeznaczeniem i posiadanymi uprawnieniami

oferujemy:

- pracę w hali produkcyjnej w solidnej firmie z okolic Gdyni,
- możliwość pracy w nadgodzinach (ekstra płatnych),
- atrakcyjne wynagrodzenie stałe plus premia uznaniowa.

opis dodatkowy:

Kandydatów spełniających powyższe kryteria prosimy o przesłanie CV na adres e-mail rekrutacja@etif.eu w tytule e-mail wpisując SPAWACZ WĘZŁÓW. Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: &#8222;Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).&#8221;

Ogłoszenie dodane: Poniedzialek, 21 Maj, 2012  14:18

Identyfikator: 397781

Wyświetleń: 4697