Gdynia, Pomorskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Mechanik/monter Wentylacji I Klimatyzacji Na Jachtach

Holandia

Typ ogłoszenia: Dam Prace

Agencja Pracy Tymczasowej &#8222;Lagdiw&#8221; nr 11810
Poszukujemy MECHANIKÓW WENTYLACJI I KLIMATYZACJI
Miejsce pracy: Holandia, Alblasserdam
Obowiązki:
*Montaż wentylacji i klimatyzacji na jachtach
*Montaż systemów wentylacyjnych
*Instalacja systemów rurowych
Oferujemy:
*Umowę na holenderskich warunkach
*Opłacamy wszystkie świadczenia związane z holenderskim systemem ubezpieczeń
*Ilość godzin pracy tygodniowo: 40, możliwość dodatkowo płatnych nadgodzin (do 20 nadgodzin tygodniowo)
*Zapewnione zakwaterowanie przez pracodawcę
*Atrakcyjne wynagrodzenie płatne w euro
Wymagania:
*CV w języku angielskim
*doświadczenie w serwisowaniu i montażu urządzeń klimatyzacji freonowej oraz systemów wentylacji,
*doświadczenie w montażu systemów wody lodowej,
*doświadczenie w montażu instalacji wentylacyjnych,
*wiedza techniczna z zakresu napraw urządzeń klimatyzacyjnych i wentylacyjnych,
*znajomość rysunku technicznego,
*prawo jazdy kategorii B, własny samochód
*znajomość języka angielskiego -WARUNEK KONIECZNY
Adres e-mail: info@lagdiw.pl/
Prosimy o wysyłanie CV ze zdjęciem W JĘZYKU NIEMIECKIM LUB ANGIELSKIM i dopisaną klauzulą Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).
BIURO WROCŁAW
Lagdiw Sp z o.o.OUTSOURCING Sp.komandytowa
53-439 Wrocław, ul. Ruska 22
+48 539 187 167
+48 539 187 165
NIP:7010463780
REGON:360756822
KRS:0000542093

Ogłoszenie dodane: Poniedzialek, 08 Czerwiec, 2015  11:05

Identyfikator: 551258

Wyświetleń: 2912